CB1.13-2IPX4L-9.5IN
Manufacturer Part Number:
CB1.13-2IPX4L-9.5IN
Part of Description:
I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 9.5"
1st Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector :
IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.500" (241.30mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms