CB1.17LL-2IPX-2.5IN-6O
Manufacturer Part Number:
CB1.17LL-2IPX-2.5IN-6O
Part of Description:
I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 2.5"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.17mm OD LL Coaxial Cable
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Opposite Orientation, Low Loss Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.500" (63.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms