CB1.32D-2IPX-9.5IN-6O
Manufacturer Part Number:
CB1.32D-2IPX-9.5IN-6O
Part of Description:
I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 9.5"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Color :
Green
Connector Impedance :
Features :
Opposite Orientation, Double Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.500" (241.30mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms