CB1.37-2IPX-5IN-6O
Manufacturer Part Number:
CB1.37-2IPX-5IN-6O
Part of Description:
I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 5"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Opposite Orientation, Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.000" (127.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms