CN1020A20G39S7-200
Manufacturer Part Number:
CN1020A20G39S7-200
Part of Description:
CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Stock Condition:
26
Cable Opening :
0.986" (25.04mm)
Color :
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Number of Positions :
39 (Power)
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C