355-28-22-GR-00018
- Manufacturer Part Number:
- 355-28-22-GR-00018
- Part of Description:
- CABLE ASSY DIP IDC 22POS 18"
- Length :
- 1.50' (457.20mm)
- Number of Positions :
- 22
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)