CR20LW11852M0TT(R)
Manufacturer Part Number:
CR20LW11852M0TT(R)
Manufacturer/Brand:
GlobTek, Inc.
Part of Description:
CBL ASSY 2.0MM PLUG-CBL RND 6.6'
Stock Condition:
174
Manufacturer :
GlobTek, Inc.
Product Category :
Barrel - Power Cables
Cable Type :
Round
Connector Type :
2.0mm ID, 5.5mm OD