RF174-03SP1-03SP1-0305
Manufacturer Part Number:
RF174-03SP1-03SP1-0305
Part of Description:
CBL MMCX M TO MMCX M 305MM
Stock Condition:
25
1st Connector :
MMCX Plug
2nd Connector :
MMCX Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.01" (305.00mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms