M80-MC22068MA-0450L
Manufacturer Part Number:
M80-MC22068MA-0450L
Part of Description:
CBL ASSY 2MM 20POS MALE TO WIRE
Cable Termination :
Crimp
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Features :
Screw Lock
Length :
1.48' (450.00mm)
Number of Positions :
20
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)