RF316-01SP1-01SP1-0152
Manufacturer Part Number:
RF316-01SP1-01SP1-0152
Part of Description:
CBL SMA M TO SMA M 152MM
Stock Condition:
19
1st Connector :
SMA Plug
2nd Connector :
SMA Plug
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.984" (152.00mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms