M80-MC335M1-06-0150L
Manufacturer Part Number:
M80-MC335M1-06-0150L
Part of Description:
CBL DATAMATE PWR MALE 6POS 150MM
Cable Termination :
Solder
Color :
White, Individual
Connector Type :
Plug to Cable
Features :
Screw Lock
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
6
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.157" (4.00mm)