STM037SC2DX012N
Manufacturer Part Number:
STM037SC2DX012N
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Part of Description:
CABLE ASSY RCPT 37POS 2ROW 12"
Manufacturer :
Product Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
White, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Nickel
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
1.00' (304.80mm)