20-012-114X
Manufacturer Part Number:
20-012-114X
Part of Description:
DECI-CENTER JUMPERS 20POS
Length :
1.00' (304.80mm)
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)