P1CA-SAMSAM-SS141-24-PM
Manufacturer Part Number:
P1CA-SAMSAM-SS141-24-PM
Part of Description:
CBL ASSY SMA PLUG 24"
Stock Condition:
15
Cable Impedance :
50 Ohms
Features :
Phase Matched Cable
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C