10-036-114X
Manufacturer Part Number:
10-036-114X
Part of Description:
DECI-CENTER JUMPERS 10POS
Length :
3.00' (914.40mm)
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)