PF43000T12BK230
- Manufacturer Part Number:
- PF43000T12BK230
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN EXHAUST 230V 39W BLACK
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.92" L x 9.92" W x 4.69" H (252.0mm x 252.0mm x 119.0mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 142 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 230VAC