14-024-114X
Manufacturer Part Number:
14-024-114X
Part of Description:
DECI-CENTER JUMPERS 14POS
Length :
2.00' (609.60mm)
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)