PF22000T12LG230
- Manufacturer Part Number:
- PF22000T12LG230
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN EXHAUST 230V 18W LT GRAY
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.71" L x 5.71" W x 2.95" H (145.0mm x 145.0mm x 75.0mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 28 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 230VAC