PF67000T12LG460
- Manufacturer Part Number:
- PF67000T12LG460
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FILTER FAN GRAY
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 368 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 460VAC