P1CA-SAMSAM-085CJ-9
Manufacturer Part Number:
P1CA-SAMSAM-085CJ-9
Stock Condition:
18
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.085" Flexible Cable
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.000" (228.60mm)
Operating Temperature :
-85°C ~ 200°C