600L1R3AT200T
Manufacturer Part Number:
600L1R3AT200T
Part of Description:
CAP CER 1.3PF 200V C0G/NP0 0402
Stock Condition:
7,035
Capacitance :
1.3 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Thickness (Max) :
0.024" (0.60mm)
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
200V