EZJ-Z1V500AA
Manufacturer Part Number:
EZJ-Z1V500AA
Part of Description:
VARISTOR 50V 0603
Stock Condition:
1,908
Capacitance @ Frequency :
2.1 pF @ 1 MHz
Maximum DC Volts :
5 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Typ) :
50 V