600L4R3AT200T
Manufacturer Part Number:
600L4R3AT200T
Part of Description:
CAP CER 4.3PF 200V C0G/NP0 0402
Stock Condition:
4,746
Capacitance :
4.3 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Size / Dimension :
0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Thickness (Max) :
0.024" (0.60mm)
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
200V