P1-SMAJ/PIGTAIL-047SR-3-12G
Manufacturer Part Number:
P1-SMAJ/PIGTAIL-047SR-3-12G
Manufacturer/Brand:
P1dB, Inc.
Part of Description:
CBL ASSY SMA JACK 3"
Stock Condition:
63
Manufacturer :
P1dB, Inc.
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
Cable (Round)
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.047" Semi-Rigid Cable
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C