P1CA-SAMSAM-RG58-30
Manufacturer Part Number:
P1CA-SAMSAM-RG58-30
Part of Description:
SMA Plug to SMA plug
Stock Condition:
50
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-58
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
30.00" (762.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C