RF174-01RP1-04SP3-0152
Manufacturer Part Number:
RF174-01RP1-04SP3-0152
Part of Description:
CBL SMA M R/A TO BNC M 152MM
Stock Condition:
25
1st Connector :
BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.984" (152.00mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms