RHEU-20.R350.A
- Manufacturer Part Number:
- RHEU-20.R350.A
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-EU, TUBULAR HANDLES, TUBULAR
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 1.969" (50.00mm)
- Length - Center to Center :
- 13.780" (350.00mm)