RHTL.U3-35.G700.EG
- Manufacturer Part Number:
- RHTL.U3-35.G700.EG
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-TL.U3, TUBULAR HANDLES, TUBUL
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 2.461" (62.50mm)
- Length - Center to Center :
- 27.559" (700.00mm)