RHHV-R300.80.80.54
- Manufacturer Part Number:
- RHHV-R300.80.80.54
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-HV, TUBULAR HANDLES, TUBULAR
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 3.937" (100.00mm)
- Length - Center to Center :
- 11.811" (300.00mm)