RHU4-35.300.04
- Manufacturer Part Number:
- RHU4-35.300.04
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-U4, TUBULAR EDGE-HANDLES, TUB
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 2.126" (54.00mm)
- Length - Center to Center :
- 11.811" (300.00mm)