RHM1-25.R300.14
- Manufacturer Part Number:
- RHM1-25.R300.14
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-M1, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 3.346" (85.00mm)
- Length - Center to Center :
- 11.811" (300.00mm)