RHW1-30.F500.S01
- Manufacturer Part Number:
- RHW1-30.F500.S01
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-W1, ADJUSTABLE HANDLES SHANKS
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 1.969" (50.00mm)
- Length - Center to Center :
- 19.685" (500.00mm)