666-1.18-5/16X18-20.00-EL
- Manufacturer Part Number:
- 666-1.18-5/16X18-20.00-EL
- Part of Description:
- HANDLE ALUMINUM MTG CTR 20"
- Height :
- 2.360" (59.94mm)
- Length - Center to Center :
- 20.000" (508.00mm)