135101-R1-10.00
Manufacturer Part Number:
135101-R1-10.00
Manufacturer/Brand:
Amphenol RF
Part of Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .085 10"
Stock Condition:
16
Manufacturer :
Amphenol RF
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Hand Formable .085
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
12.4 GHz
Ingress Protection :
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms