RHFM-14.022.9005
- Manufacturer Part Number:
- RHFM-14.022.9005
- Manufacturer/Brand:
- Elesa USA Corporation
- Part of Description:
- RH-FM, FINGER HANDLES, FINGER HA
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Elesa USA Corporation
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 1.024" (26.00mm)
- Length - Center to Center :
- 0.551" (14.00mm)