333-1.10-24.00-A-SW
- Manufacturer Part Number:
- 333-1.10-24.00-A-SW
- Part of Description:
- HANDLE ALUMINUM MTG CTR 24"
- Stock Condition:
- 70
- Height :
- 2.600" (66.04mm)
- Length - Center to Center :
- 24.000" (609.60mm)