333-1.10-20.00-A-EL
- Manufacturer Part Number:
- 333-1.10-20.00-A-EL
- Manufacturer/Brand:
- J.W. Winco
- Part of Description:
- HANDLE ALUMINUM MTG CTR 20"
- Manufacturer :
- J.W. Winco
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 2.600" (66.04mm)
- Length - Center to Center :
- 20.000" (508.00mm)