666-1.18-5/16X18-16.00-NG
- Manufacturer Part Number:
- 666-1.18-5/16X18-16.00-NG
- Part of Description:
- HANDLE S STEEL MTG CTR 16"
- Stock Condition:
- 24
- Height :
- 2.360" (59.94mm)
- Length - Center to Center :
- 16.000" (406.40mm)