G125-MC13405M1-0150L
Manufacturer Part Number:
G125-MC13405M1-0150L
Part of Description:
CBL GECKO 1.25MM M 150MM 34POS
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
34
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)