G125-MC12005L4-0150L
Manufacturer Part Number:
G125-MC12005L4-0150L
Part of Description:
1.25MM M/L 20POS 26AWG 150MM
Stock Condition:
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)