M80-FC21005F2-0150F2
Manufacturer Part Number:
M80-FC21005F2-0150F2
Manufacturer/Brand:
Harwin
Part of Description:
CBL J-TEK F-F 10POS 150MM
Stock Condition:
4
Manufacturer :
Harwin
Product Category :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
White
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)