G125-MC15005M1-0150F1
Manufacturer Part Number:
G125-MC15005M1-0150F1
Part of Description:
CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 50POS
Stock Condition:
45
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)