G125-MC15005M1-0450L
Manufacturer Part Number:
G125-MC15005M1-0450L
Part of Description:
CBL GECKO 1.25MM M 450MM 50POS
Stock Condition:
12
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
1.48' (450.00mm)
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)