A24KRW24KRW26E51C
- Manufacturer Part Number:
- A24KRW24KRW26E51C
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 24POS 2"
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Blue, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.167' (50.80mm, 2.00")
- Number of Positions :
- 24
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)