PWCD-C13C14-15A-02F-BLK-P
Manufacturer Part Number:
PWCD-C13C14-15A-02F-BLK-P
Part of Description:
P-LOCK POWER C13-C14 15A BLK 2FT
Stock Condition:
280
1st Connector :
IEC 320-C13
2nd Connector :
IEC 320-C14
Color :
Black
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
Length :
2.00' (609.6mm)
Voltage Rating :
250V