PWCD-C13C14-15A-04F-BLK
Manufacturer Part Number:
PWCD-C13C14-15A-04F-BLK
Part of Description:
CORD C13 - C14 14AWG BLACK 4FT
Stock Condition:
831
2nd Connector :
IEC 320-C14
Color :
Black
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
Length :
4.00' (1.22m)
Voltage Rating :
250V
Wire Gauge :
14 AWG