CC0805CRNPO0BN3R9
Manufacturer Part Number:
CC0805CRNPO0BN3R9
Part of Description:
CAP CER 3.9PF 100V C0G/NPO 0805
Capacitance :
3.9 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Thickness (Max) :
0.028" (0.70mm)
Tolerance :
±0.25pF
Voltage - Rated :
100V