M85049/109S48TZ25-6
- Manufacturer Part Number:
- M85049/109S48TZ25-6
- Manufacturer/Brand:
- Amphenol Interconnect India
- Part of Description:
- CONN BACKSHELL SZ48 BLACK
- Manufacturer :
- Amphenol Interconnect India
- Product Category :
- Backshells and Cable Clamps
- Cable Exit :
- 180°
- Cable Opening :
- 2.500" (63.50mm)
- Color :
- Black
- Diameter - Outside :
- 3.385" (85.98mm)