P6SMAL17AX
Manufacturer Part Number:
P6SMAL17AX
Part of Description:
P6SMAL17A/SMAL/REEL 7" Q1/T1 *S
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
21.8A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
600W
Voltage - Breakdown (Min) :
18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
27.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
17V