P6SMAL24AX
Manufacturer Part Number:
P6SMAL24AX
Part of Description:
P6SMAL24A/SMAL/REEL 7" Q1/T1 *S
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
15.5A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
600W
Voltage - Breakdown (Min) :
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V